Rysunkowy zwiastun Tactics Ogre Let us Cling Together

25 lutego odbędzie się europejska premiera Tactics Ogre Let us Cling Together.  Square Enix zadbało o to, aby gracze pamiętali o grze publikując jej nowy zwiastun stworzony w rysunkowej (animowanej) formie. Ci, którzy złożyli bądź złożą przedpremierowe zamówienie otrzymają 44 stronicowy art book oraz ścieżkę dźwiękową.


Dla tych, którzy jakimś cudem pominęli informacje w sieci o Tactics Ogre Let us Cling Together przypominam, że jest to konwersja gry, która pierwotnie pojawiła się na Super Nintendo, a później także na Sege Saturn i PlayStation. Nad produkcją remake’u pracował sztab ludzi, którzy odpowiadali za oryginalną wersje gry m.in. Yasumi MatsumoHiroshi Minagawa. Jako gracz będzie ci dane wcielić się w Denima Powella, którego zadaniem będzie rozwikłanie intrygi, w którą zamieszanych jest mnóstwo osób rządnych władzy, siły i pieniędzy. Ponadto względem pierwowzoru wersja na PSP została wzbogacona o m.in. szereg dodatkowych questów, dziesięć profesji oraz nowe umiejętności. Tactics Ogre Let us Cling Together to idealna okazja, aby nadrobić zaległość z przeszłości dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tymże tytułem. Dla pozostałych świetna okazja na to, aby sobie przypomnieć przygody Denima i spółki.

Marcin Kwieciński

Reklamy

Posted on Luty 5, 2011, in Update and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. 4 Komentarze.

  1. Ja oczekuje, że może kiedyś ktoś weźmie się za remake Tactics Ogre: Knights of Lodis z GBA. Ta cześć sagi jest jedną z najciekawszych pod względem fabuły.

  2. Zgadzam się aysnel. Karta z grą posiadam po dzień dzisiejszy. I jeżeli naszła by konieczność wskazania najlepszego tactics RPG na GBA to śmiało wskazuję właśnie na TO:KoL. Final był zbyt dziecinny i wyprany z klimatu jaki towarzyszył poważniejszemu poprzednikowi a np. taka Onimusha Tactics zbyt prosta.

  3. Lada dzień to zamawiam. Czekam tylko aż w ofercie pojawi się edycja limitowana. : O Matsuno is back, bitches!

  4. Życia mi zabraknie, aby ograć to wszystko :/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: