Dwie nowe produkcje od Cave na X360

Podczas wczorajszej konferencji prasowej japońskiej firmy Cave zostały zaprezentowane nowe tytuły, które jeszcze w tym roku pojawią się na rynku. Oprócz produkcji stricte przeznaczonych na telefony komórkowe, zapowiedziano nowe pozycje na konsole  giganta z Redmond.

Pierwszą z nich jest konwersja Akai Katana z automatów. Grafika w wersji na X360 zostanie podciągnięta do wysokiej rozdzielczości. Ponadto pojawi się nowy poziom, który kończyć się będzie starciem z bossem. Drobnym zmianom ulegnie względem pierwowzoru rozgrywka oraz sterowanie, które będzie dopasowane pod pada. Obszerna galeria z Akai Katana dostępna jest tutaj, zaś poniżej znajdziesz teaser.

Instant Brain to druga produkcja, która w tym roku pojawi się na sprzęcie Wujka Billa. Niestety, oprócz skromnej galerii oraz enigmatycznego teasera nie wiadomo nic na jej temat. Niemniej jednak, po obejrzeniu pierwszej zapowiedzi filmowej wnioskuje, że szykuje się przygodówka w specyficznym japońskim klimacie. Poniżej premiery teaser.

Marcin Kwieciński

Reklamy

Posted on Luty 20, 2011, in Update, Video and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. 2 Komentarze.

  1. Instant Brain mnie w ogóle nie interesuje, ale już Akai Katana Shin to konkret. Warto wspomnieć też o NIN2-JUMP, które wygląda bardzo sympatycznie i pomysłowo.

  2. Marcin Kwieciński

    Na temat NIN2-JUMP celowo nie wspominałem. Chce poświęcić tej pozycji osobnego newsa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: