Cave szykuje ekskluzywną perełkę na X360

Studio developerskie Cave znane głównie ze swoich zakręconych dwuwymiarowych strzelanin, tym razem uderza z produkcją w ciut innym klimacie. Co prawda, nie zabraknie w niej widowiskowej rozwałki i zbierania spadających zewsząd pierdółek, ale zostało to wykonane w wyśmienitym stylu.

Gra nosi tytuł Nin2-Jump jest to dwuwymiarowa platformówką, w której gracz obejmuje kontrolę nad postacią Nin Ja, który porusza się na patyku charakterystycznym dla lalkowych przedstawień teatralnych. Zresztą sama rozgrywka w grze została przedstawiona w formie spektaklu, co można ujrzeć na pierwszej filmowej zapowiedzi gry.

Głównym celem naszego bohatera jest uwolnienie księżniczki o imieniu Sakura, która została porwana przez nikczemnego Nakamurę. Nin2-Jump zaoferuje dwa tryby zabawy. Pierwszym z nich jest Adventure Mode składający się z pięciu światów po 10 zróżnicowanych poziomów oraz bossem, któremu będzie trzeba mordkę oklepać, aby przejść do kolejnego świata. Natomiast drugim trybem gry jest Score Attack, w którym twoim celem jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku w zaliczaniu poszczególnych etapów wypełnionych adwersarzami. Dwuwymiarowe przygody Nin Ja ukażą się na przestrzeni bieżącego roku jako exclusive na X360.

Marcin Kwieciński

Reklamy

Posted on Luty 25, 2011, in Update, Video and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. 2 Komentarze.

  1. Gra zapowiada się rewelacyjnie. Zobaczymy, czy Cave zdecyduje się na jej wydanie w anglojęzycznej wersji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: