Plemię Pataponów dotrze w kwietniu na Stary Kontynent

Wiadomo już, kiedy pojawi się trzecia część jednej z najoryginalniejszych produkcji na PSP. Jak informuje Sony, Patapon 3 dostępny będzie na sklepowych półkach od 12 kwietnia br. Przy okazji ogłoszenia daty premiery, udostępniono także filmową zapowiedź.

Patapon 3 kontynuuje historię przedstawioną w drugiej odsłony gry. Po przekroczeniu mostu, przez który plemię opuściło krainę Kameponów,  na drodze sympatycznych stworków pojawia się tajemnicza skrzynia. Ciekawskie Patapony decydują się sprawdzić, co kryje się w jej wnętrzu. Niestety, w tym momencie uwalniają siedem złych duchów, które przemieniają ich w kamień. Tylko dzierżącemu proporzec Hataponowi udaje się uniknąć klątwy. Na dnie skrzyni znajduje on srebrnego Hosipiona, który po darowuje mu moc, dzięki której będzie w stanie pokonać złe duchy oraz przywrócić do życia skamieniałych przyjaciół.

Twórcy zapowiedzieli szereg zmian, które mają jeszcze bardziej uatrakcyjnić rozgrywkę. Głównym novum jest obecność tzw. Super-Pataponów, który wyróżniają się wykonaniem, posiadaną bronią oraz potężnymi umiejętnościami. Ponadto będzie możliwość rozwijania parametrów Super-Patapona nie tylko poprzez zabijanie przeciwników, ale przede wszystkim dzięki kompletowaniu różnych przedmiotów. Sama zabawa bazująca na połączeniu poczucia rytmu z umiejętnością taktycznego myślenia ma być nadal intuicyjnie prosta.

Marcin Kwieciński

Reklamy

Posted on Luty 26, 2011, in Update, Video and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink. 1 komentarz.

  1. Me chifla de la forma een que hhas planteado el topico.

    Este blog lo meto rapidamente a bookmarked! Gracias
    por la info!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: