Podsumowanie tygodnia #4

W minionym tygodniu najważniejszym wydarzeniem w branży elektronicznej rozgrywki była japońska premiera rewolucyjnej konsoli Nintendo 3DS oraz późniejsze informacje związane z jej błyskawiczną przeróbką, która pomimo wielkiego szumu, pozwala jedynie odpalać piraty z DS-a. Jednak temat premiery 3DS-a odstawmy na bok (stosowne newsy na jej temat znajdziesz na stronie). Prześwietlmy, co ciekawego działo się w ostatnich siedmiu dniach…

φ Wietnam wprowadza grową godzinę policyjną, która stanowić ma sposób na zwalczanie uzależnienia od gier sieciowych wśród tamtejszego społeczeństwa.

φ Mieszkańcy Londynu na jeden dzień będą mogli się przenieść do wełnianej krainy Kirby’ego. Wszystko związane ze zbliżającą się premierą gry Kirby’s Epic Yarn.

φ  Znana już jest europejska data premiery Virtual Tennis 4. Wirtualny tenis ziemny pojawi się w sprzedaży 29 kwietnia.

φ We wtorek w Warszawie odbył się przedpremierowy pokaz Nintendo 3DS. Można było sprawdzić kilka startowych tytułów oraz pocykać sobie fotki z uroczymi hostessami. Niemniej prawdziwym rodzynkiem był występ zespołu Mikro Orchestra, który swoją muzyczną twórczość tworzy za pomocą przenośnych konsol.

φ Po roku wytężonej pracy Fire Emblem: Dark Dragon and The Sword of Light doczekało się anglojęzycznej łatki. Jej autorem jest Quirino, któremu pomagali Artemis251 oraz VincentASM

φ W Dissidia 012: Final Fantasy jednym z trybów będzie Labyrinth, o którym szerzej piszę Enkidou na Kontownii. Ponadto pojawiły się nowe informacje o Gilgameshu oraz mnóstwo ciekawostek na temat gry.

φ Tęsknicie za czasami starych japońskich gier fabularnych z turowym systemem walki? Zatem koniecznie sprawdźcie czym jest NEStalgia.

φ One Piece Unlimited Cruise SP zostanie wzbogacone o nowy tryb zabawy o nazwie Marineford Mode. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

φ Mario obchodził ostatnio 25. urodziny. Twórca ukrywający się pod pseudonimem TheBourgyman postanowił podsumować te lata z nieco innej perspektywy.

φ Powstanie fanowski film o Sonicu! Autorzy zakończyli już przedprodukcję (scenariusz, storyboard, nagrania głosów itp.) i zabierają się za rysowanie. Jest i pierwsza filmowa zapowiedź.

φ Final Fantasy IV: Complete Collection z dodatkowym scenariuszem. Jak się okazuje ów scenariusz będzie mostem łączącym FFIV z The After Years. Więcej info znajdziesz tutaj.

φ Zachowaj stan gry z Phantasy Star Portable 2: Infinity!  Każdy posiadacz rzeczonego sejwa otrzyma dodatkowy content w Valkyria Chronicles 3 (m.in. nowa misja i postać).

φ W minionym tygodniu Link obchodził swoje 25. urodziny. Wszystkiego najlepszego!

Marcin Kwieciński

Reklamy

Posted on Luty 27, 2011, in Update and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 2 Komentarze.

  1. Co do tej Valkirii. Podobnie należy postąpić posiadając Shining Hearts.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: