Tales of the Abyss 3DS z nową datą premiery i trailerem

W ostatnim czasie sporo zamieszania było z datą wydania Tales of the Abyss 3DS na japońskim rynku. Produkcja pierw miała ukazać się 19 maja br, później Namco Bandai zdecydowało się przyśpieszyć premierę przesuwając ją na 5 kwiecień, aby następnie znów przesunąć termin i przy okazji zaprezentować nowy zwiastun Tales of the Abyss 3DS.

Ostatecznie produkcja trafi na japońskie półki sklepowe 30 czerwca i kosztować będzie 6,090¥. Będzie to debiut serii Tales of na najnowszej, trójwymiarowym handheldzie  Nintendo. Niemniej jednak nie jest to nową odsłona, a jedynie konwersja gry wydanej w grudniu 2005 roku na PlayStation 2 (10 października 2006 roku pojawiła się na rynku amerykańskim). Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Tales of the Abyss 3DS opuści granice Kraju Kwitnącej Wiśni. Na koniec zapraszam do sprawdzenia opublikowanego trailera.

Marcin Kwieciński

Posted on Maj 3, 2011, in Update, Video and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 2 komentarzy.

  1. Ponoć opuści, ale dopiero za rok…

  2. Marcin Kwieciński

    Właśnie przed wrzuceniem niusa widziałem kilka portali, które rozpisywały się o europejskiej premierze. Niemniej jednak żaden z nich nie jest przeze mnie na tyle zaufany, abym mógł powoływać się na te źródła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: