Dwa materiały wideo z Atelier Meruru

Kolejna część zabaw z alchemią pt. Atelier Meruru: Alchemist of Arland 3 doczekała się dwóch nowych filmików prezentujących fragmenty gameplayu oraz enigmatyczny prolog do wydarzeń w grze.

Na temat Atelier Meruru: Alchemist of Arland 3 nie miałem okazji jeszcze pisać na łamach Pachisuro, dlatego warto nadrobić zaległości. Główna bohaterką trzeciej odsłony gry jest 15 letnia dziewczyna o imieniu Meryl. Rozgrywka toczy się w kraju o nazwie Earls, który położony jest poza obszarami Arland, który był miejscem akcji poprzednich odsłon. W grze pojawi się Totori (bohaterka drugiej części) i Rorona (główna postać pierwszej części). Oprawa graficznie według zapewnień developera przeszła zaawansowane zmiany, dzięki czemu będzie prezentować się najlepiej z całej serii (więcej detali, smaczków, przepiękne baśniowe lokacje etc). Kosmetyczne zmiany zaszły także w systemie walki (m.in. przesunięto ikonkę wydawania poleceń na prawą stronę ekranu). Ponadto pojawi się element rozwoju świata, który pozwoli na zmienianie wyglądu kraju (lokacji) poprzez odpowiednie działania gracza podczas rozgrywki.

Atelier Meruru: Alchemist of Arland 3 będzie podsumowaniem całej serii. Produkcja ukaże się się w Japonii 26 czerwca br. i będzie dostępna w wersji zwykłej (7,140¥) oraz limitowej (10,290¥).

Marcin Kwieciński

Reklamy

Posted on Maj 5, 2011, in Update, Video and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: