Nadciąga kolejna wersja No More Heroes

O tym, że powstanie kolejna wersja No More Heroes wiadomo od niespełna 3 tygodni. Jako że gra zalicza się do jednych z najlepszych produkcji dostępnych w bibliotece Nintendo Wii, warto nadrobić zaległości i wspomnieć o szykowanym porcie, który już w lipcu pojawi się w Japonii.

Pozycja zatytułowana jest No More Heroes Red Zone i zostanie wydana jako exclusive na konsolę PlayStation 3. Głównymi nowościami w grze jest kompatybilność z kontrolerów ruchu Move, który z pewnością dostarczy większej frajdy podczas machania kataną, aniżeli poczciwy pad. Trybie Boss Battle zostanie wzbogacony o pięciu nowych przeciwników z No More Heroes 2: Skelter Helter, Nathan Copeland, Kimmy Howell, Matt Helms i Alice Twilight.  Dostępne będą internetowe rankingi i dziesięć misji, które zostały usunięte z wersji na Wii. Wreszcie pojawi się krew, której zabrakło w poprzedniej konwersji. Ponadto pierwsze ezgemplarze gry będą zawierać specjalny kod, który umożliwi pobranie z sieci dodatkowego contentu, w którego w skład wchodzi: cztery kolorki dla motocyklu, cztery nowe katany i tryb Forbidden View. Wszystkie wymienione nowości zostały zaprezentowane na pierwszym zwiastunie.

No More Heroes Red Zone

Marcin Kwieciński

Reklamy

Posted on Maj 9, 2011, in Update, Video and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 2 Komentarze.

  1. Ciekawe ile jeszcze Konami będzie się uwijać z wersję europejską? Ja chce to już teraz!

    • Marcin Kwieciński

      W planie wydawniczym europejska premiera ma się odbyć w tym roku. Obstawiam, że w czwartym kwartale. Raczej na pewno nie wcześniej niż w Stanach Zjednoczonych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: