[E3] Sonic Generations: Co dwa Niebieskie Jeże, to nie jeden

Wszystko wskazuje na to, że przygody Sonica wracają na odpowiednie tory.  W tym przekonaniu umacnia mnie filmowa zapowiedź Sonic Generations przygotowana specjalnie na okazje amerykańskich targów E3. Produkcja wygląda ślicznie, a efektowna rozgrywka ponownie dostarczy zawrotnych prędkości.

Sonic Generations zaoferuje poziomy pochodzące z 20-letniej historii uniwersum, które zostały rozłożone na trzy ery: Classic, Dreamcast i Modern. Każdy z poziomów możesz zaliczyć grając klasycznym Niebieskim Jeżem, lub jego współczesną wersją. Różnica w wykonaniu Sonica idealnie zaprezentowana została w powyższym zwiastunie. Etapy są miszmaszem dwuwymiarowych poziomów, po których sterujemy bohaterem w lewo korzystając z tradycyjnych ruchów jak Spin Attack czy Spin Dash, oraz leveli wykonanych w grafice łączącej w sobie 2D i 3D.

Sonic Generations jest częścią obchodów 20-lecia serii przypadającej na bieżący rok. Produkcja pojawi się w sprzedaży na całym globie 22 listopada br.

Marcin Kwieciński

Reklamy

Posted on Czerwiec 10, 2011, in Update, Video and tagged , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: