[E3] DmC prezentuje się wyśmienicie

Gdyby nie fakt, że najnowsza odsłona DmC Devil May Cry zapowiada się na prawdę zacnie, to najpewniej darował bym sobie pisanie o tej grze. Tym bardziej, że materiał już swoje przeleżał. Niemniej jednak warto raz jeszcze przypomnieć sobie, co szykuje dla nas Ninja Theory…

Filmowa zapowiedź z minionego E3 ukazuje fragment gameplayu, który cały czas jest dopieszczany przez dewelopera. Widzimy nowo zaprojektowanego Dante w otoczeniu miejskim, które w pewnej chwili pod wpływem demonicznych sił przekształca się w pole bitwy. W trakcie potyczki bohater wykorzystuje unikalną zdolność, która umożliwia mu dostęp do technik najwyższego rzędu, które zmieniają jego wygląd. Niemniej jednak w przeciwieństwie do znanego z poprzednich odsłon Devil Triggera, tutaj Dante nie przekształca się w demona, jedynie włosy zmieniają kolor na biały. Ponadto podczas walki można zobaczyć dużą analogie do pojedynków z Bayonetty, w których zastosowany został system o nazwie „Time Witch” umożliwiający zamrożenie oponentów w czasie, podczas gdy całe otoczenie zmienia swoją barwę na purpurową. Podobny zabieg zastosowano w DmC Devil May Cry, z tym wyjątkiem, że całe środowisko prezentowane jest w czerni i bieli.

DmC Devil May Cry zapowiada się rewelacyjnie. Już teraz czuć tą moc i dynamikę pojedynków. Ciekawie także prezentuje się lokacja. Na temat bestiariusza na razie nie wypowiadam się, ale o jego poziom raczej nie trzeba się martwić. Co by się nie działo, to i tak łykam tą produkcje w dzień europejskiej premiery. Na koniec zapraszam jeszcze do rzucenia okiem na skromną galerie.

Marcin Kwieciński

Reklamy

Posted on Lipiec 7, 2011, in Update, Video and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: