Świetne recenzje Catherine

Za niespełna siedem dni w Stanach Zjednoczonych pojawi się na sklepowych półkach długo wyczekiwana gra Catherine. Niektóre serwisy branżowe już zdążyły zapoznać się z anglojęzyczną wersją produkcji Atlus i wystawiły swoje oceny. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się bardzo dobra pozycja!

Opowieść o miłosnych rozterkach Vincenta została przemaglowana przez siedem branżowych portali, których łączna średnia ocena wynosi 8,5. Poniżej znajdziesz szczegółowe noty od konkretnych serwisów.

1UP – 10/10
Destructoid – 9/10
IGN – 9/10
Machinima – 8+/10
GamePro – 8/10
Gameblog.fr – 8/10
Game Informer – 7/10

Ciekawe czy świetne recenzje Catherine przełożą się na bardzo dobrą sprzedaż gry na amerykańskim rynku, na którym japońskie produkcje stosunkowo rzadko odnoszą spektakularne wyniki sprzedażowe. Dlatego warto kibicować, aby pozycja Atlus sprzedała się w zadowalającej ilości, ponieważ być może od wyników sprzedażowych w USA zależeć będzie wydanie produkcji na Starym Kontynencie. Pierwsze informacje w tej sprawie powinny zostać upublicznione na nadchodzących targach Gamescom. Użytkownicy PlayStation 3 mogą już importować grę zza oceanu, ponieważ konsola Sony pozbawiona jest blokady regionalnej. Na koniec kolejny, wymowny zwiastun Catherine.

Marcin Kwieciński

Reklamy

Posted on Lipiec 20, 2011, in Update, Video and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: